Hundreds of people marched in a gay pride parade in Istanbul despite being banned by the government.

20 COMMENTS

  1. Having a gay parade in Turkey esp in Ramadan, hmm I think there are other forces at work here that want to push their agenda here as a means to destroy the religious structures that exist.

  2. erdogan ve hükümetinin ne kadar zayıf olduğunu gösterir. Demek istediğim, büyükelçilik Kudüs'e taşındığında erdogan İsrail'e karşı çok sert davranıyor, erdogan bu eylemden rahatsız oldu, çok konuştu, ama gerçek bir korkak gibi hiçbir şey yapmadı, erdogan sadece boş bir takım. erdoğan sadece en zayıf ülkelerle kavga ediyor. erdogan bir eşcinsel eşcinsel durduramadığı zaman zayıf bir liderdir çok kötü adamlar boş konuşmaları için düşüyorlar. sadece erdogan ölü gün için wsiting ve biz gerçek uygun bir lider olsun. Ortadoğulu ülkeler Türkiye'yi terk ediyor çünkü kimse erdogan'a güvenmiyor veya saygı duymuyor. erdogan bu eşcinselleri durduramadığında ne bekliyorsunuz ve eşcinselleri bile yenemediğinde İsrail ile karşılaşacağını mı düşünüyorsunuz? kaybol seni kaltak orospu çocuğu!

  3. I love Turkey and my Turkish friends and students. The government is not doing their country justice. The government has damaged Turkey's image abroad. My students and their parents are very LGBT friendly.

Comments are closed.